8 команд боролися за кубок у відкритому чемпіонаті Подільського району з міні-футболу

Вже всімнадцяте змагання проходило серед аматорських футбольних команд

8 аматорських футбольних команд міста – близько 200 учасників – змагалися за звання кращої у відкритому чемпіонаті Подільського району з міні-футболу. Змагання, розповідають організатори, проходять вже всімнадцяте. І навіть погодні умови на початку весни не зашкодили проведенню чемпіонату. 

Сергій Луценко, голова оргкомітету чемпіонату, депутат Полтавської міської ради

- Ми грали в 3 кола, згідно з регламентом, розпочали в листопаді місяці. Трішки на заваді стала погода, але зараз ми його закінчуємо.

Переможцями 17-ого відкритого чемпіонату Подільського району з міні-футболу стала команда «Тантал». Її капітан розповідає: стати першими вдалося завдяки підготовці гравців та якісній організації змагань. 

Владислав Снидка, капітан команди «Тантал» 

- Ми тренуємося кожного дня і ведемо здоровий спосіб життя. Завдяки цьому, я думаю, ми й перемогли.

На нагородження та урочисте закриття чемпіонату завітав і співорганізатор змагань, депутат міської ради Андрій Матковський. Він зазначив: одним із пріоритетних напрямків роботи його команди є створення всіх умов, аби молодь більше займалася спортом. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Є така наша програма «Здорове місто». В рамках цієї програми депутати нашої команди визначають пріоритетом – це будівництво спортивних майданчиків, організація ось таких турнірів не тільки футбольних, щоб полтавці більше займалися спортом.

Команди, які посіли призові місця, отримали кубки, медалі та грошові винагороди від організаторів чемпіонату.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію