Міністерство освіти України розробило новий порядок зарахування дітей до загальноосвітніх закладів

Конкурсний відбір, за яким до цього часу формувались перші класи, відмінено. Натомість, в першу чергу до школи братимуть дітей, родини яких прописані в будинках на території обслуговування освітнього закладу. 

Зарахування дітей до загальноосвітніх шкіл змінено. Міністерство освіти України розробило новий порядок цієї процедури. Згідно з оновленим документом, зазначають спеціалісти, до шкіл, насамперед, братимуть дітей, котрі прописані в будинках на території обслуговування школи. 

Людмила Акініна, заст. нач. Управління освіти Полтавського МВК

- Відповідно до нового Закону України про освіту, який вже затверджений, буде діяти нововведення щодо прийому дітей до 1-х класів. Відтепер дітей до 1-х класів, в першу чергу, будуть зараховуватися діти, родини яких мешкають на території обслуговування цього закладу.

Полтавка Юлія Макаренко – мама Олександри. І хоч малеча буде йти до школи за рік, проте в сім'ї Юлії вже знають: до освітнього закладу віддаватимуть доньку не за пропискою, а за місцем проживання. 

Юлія Макаренко, мама Олександри 

- Оскільки моя дитина прописана не в місті, а наша сім’я працює і проживає в місті, то нам важливо розташування школи біля роботи, щоб не далеко було, і гарна підготовка школярів.

Що робити батькам, які так само, як і Юлія Макаренко, хочуть відати своє чадо в школу не за пропискою... Спеціалісти говорять: вихід є.

Людмила Акініна, заст. нач. Управління освіти Полтавського МВК

- Якщо є вільні місця, батьки, бажаючі потрапити до цього закладу, теж подають заяви. Не дивлячись на це нововведення, Полтава задовольнить бажання всіх батьків в отриманні якісної освіти.

Наразі документ перебуває на обговоренні, а в силу вступить після погодження Міністерством юстиції. До того часу, повідомляють фахівці, дітей зараховуватимуть за наказом, виданим Управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію