У Гребінці обговорили проект Стратегії розвитку громади на найближчі роки

У приміщенні Гребінківської міської ради відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу на тему: "Сьогодення та перспективи розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади".

Участь в обговоренні взяли: міський голова В. Колісніченко, секретар міської ради Л. Цапенко, заступник міського голови В. Зінченко, керівники та спеціалісти міської ради, сільські голови, в.о. старост, представники громадських організацій, керівники закладів освіти, медицини, культури, соціального захисту, депутати міської ради, фізичні особи-підприємці, члени робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ.

Міський голова Віталій Колісніченко у вступному слові відзначив, що завдяки спільним зусиллям та процесу децентралізації вдалося значно збільшити бюджет об’єднаної громади. Отримати субвенцію на соціально-економічний розвиток та інфраструктурну субвенцію, реалізувати багато проектів. Віталій Іванович поділився і масштабними планами на майбутнє.

План соціально-економічного розвитку Гребінківської ОТГ представила присутнім начальник відділу соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Т. Лазоренко. Відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад, територіальна громада повинна забезпечити виконання економічної, соціально-культурної та екологічної функцій.

Для закріплення позитивних тенденцій та вирішення проблемних питань економічного і соціального розвитку територіальної громади, координації роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, комунальних підприємств, розроблено План економічного і соціального розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Головна мета Плану - створення умов для економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитком громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів, та, внаслідок цього, підвищення конкурентоспроможності громади, доступності широкого спектра соціальних послуг та зростання добробуту населення. Реалізацію заходів плану буде забезпечено за наявності фінансування з державного, обласного бюджетів та бюджету ОТГ.

Зокрема Програма підтримки житлово-комунального господарства на 2018 рік, Програма забезпечення багатоквартирних жилих будинків засобами обліку теплової енергії в м.Гребінка на 2018 рік, Програма виготовлення документації для передачі багатоквартирних жилих будинків на баланс ОСББ. Спільною метою цих програм є:

- забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж, вдосконалення існуючих форм і методів управління будинками;

- підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово-комунальних послуг, сприяння утворенню ОСББ, підтримка на всіх етапах їх функціонування.

Такі зустрічі з громадськістю планують проводити в першу п’ятницю кожного місяця, всі охочі можуть долучитися до обговорення розвитку громади та запропонувати своє бачення покращення Гребінківської об’єднаної громади.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію