Студентка ПНПУ - переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади

26 квітня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».

Учасниками олімпіади були представники 27 навчальних закладів з усієї України. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка представляла студентка факультету технологій та дизайну Рутковська Анжела Олександрівна.

Високопрофесійне журі, до складу якого ввійшли провідні науковці в галузі професійної та технологічної освіти, оцінювало рівень теоретичної та практичної підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій.

Під час олімпіади учасники виконували тестові завдання теоретичного блоку, розробляли план-конспект уроку, використовуючи інтерактивні форми й методи навчання, інноваційні технології, а також захищали свій творчий проект.

За результатами проведення олімпіади, відбулася церемонія вручення дипломів призерам та грамот - учасникам.

Рутковська Анжела Олександрівна нагороджена дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Трудове навчання та технології» та стала лауреатом премії імені В. К. Сидоренка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію