На Полтавщині працює регіональний штаб з ліквідації заборгованості по заробітній платі

Державні виконавці територіальних відділів ДВС ГТУЮ у Полтавській області стягнули заборгованість по заробітній платі та інших виплат з низки підприємств.

Щоб мати дієві важелі впливу на боржників, створили центральний та регіональні штаби з ліквідації заборгованості по заробітній платі. Питання забезпечення виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами, має важливу соціальну значимість та є одним із пріоритетних напрямків роботи органів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області.

Про це нагадав начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко. Він також повідомив, що відбулось перше засідання регіонального штабу.

"На  першому  засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС ГТУЮ у Полтавській області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами обговорено план дій у зазначеному напрямі", - розповів О.Тимченко.

З моменту утворення регіонального штабу державними виконавцями територіальних відділів ДВС ГТУЮ у Полтавській області стягнуто заборгованість по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами з боржників:

-   ФОП Довгань Н.О. стягнуто кошти в сумі 2000 грн.;

-   ФОП Пракаш О.М стягнуто кошти в сумі 2 088 грн.;

-   Кредитна спілка «Зіньківська» стягнуто кошти в сумі 8 742,21 грн.;

-   ТОВ «Укрфорест груп» стягнуто кошти в сумі 8 546,35 грн.;

-   Обласне дочірне підприємство ДАК «Хліб України» стягнуто кошти в сумі 8 027,50 грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію