Полтавців запрошують долучитися до загальноміського суботника

Його планують провести у рамках двомісячника чистоти та благоустрою міста Полтави, який триває із 4 квітня по 4 червня. Які локації прибирати та скільки службовців з'явиться з інвентарем, обговорювали під час наради у Полтавській міській раді.

Міський голова Олександр Мамай провів організаційну нараду, присвячену проведенню суботника, який відбудеться 5 травня в рамках двомісячника чистоти. Щодня понад п'ятсот спеціалістів та відповідна спецтехніка виконують основні види робіт: нанесення розмітки, ямковий ремонт,  обрізка сухого гілля, прибирання вулиць, парків, дворів. Вже вивезено понад 50 тисяч кубометрів сміття.

Окрім комунальних служб, до прибирання долучаються небайдужі полтавці. Спільними силами прибирають центральні вулиці та околиці, ліквідовують сміття та приводять до ладу дитячі майданчики. Полтавський міський голова Олександр Мамай наголошує: щоб швидше навести лад, варто всім долучитися до справи.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Давайте тільки разом приберемо наше чудове місто під назвою Полтава. І я впевнений, потім нашим комунальним службам підтримувати чистоту, порядок після зимових днів буде набагато легше.

А вже 5-го травня на прибирання вийдуть працівники міськ- та райвиконкомів. Заступник міського голови–керуюча справами виконкому Наталія Сук повідомила, що працюватимуть службовці зі щітками та фарбами на Супрунівському, Яківчанському, Решетилівському шляхопроводах, на шляхопроводі через р. Ворскла, огорожу по вул.Євпропейській.

Чисте місто – це справа усіх і кожного. Тож Олександр Мамай вкотре закликає трудові колективи, громадські організації, студентство вийти на суботник.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Всім дякую, хто працює, всім дякую, хто завчасно вийде на суботник, і закликаю всіх: від  малої дитини до дорослого громадянина, якому не байдужа доля міста, вийти і прибрати наше місто.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію