Найшвидші та найспортивніші

На Полтавщині визначили переможців конкурсу серед груп реагування Патрульної поліції. Змагання включали три етапи, серед яких – стрільба, самозахист, подолання смуги перешкод. Представники якого району вибороли у них перемогу – знають наші журналісти.

На базі Тренінгового центру ГУ НП за ініціативи відділу професійної підготовки та ФСТ «Динамо» відбулися змагання у рамках чемпіонату «Кращий за професією» серед працівників груп реагування патрульної поліції області. 

Андрій Черніков, старший інспектор Тренінгового центру поліції Полтавщини

- Визначилися кращі у трьох номінаціях: це – стрільба, друга – це самозахист, прийоми самозахисту, і третє – це подолання смуги перешкод.

Головна мета цих змагань – не лише виявити кращих за професією поліцейських, а й підвищити рівень службової підготовки та майстерності, боєздатності та вміння діяти в екстремальних умовах. Крім цього – підвищення іміджу поліції та престижу цієї професії серед громадян.

Володимир Абрамов, заступник начальника поліції Полтавщини

- За результатами чемпіонату працівники поліції показали досить високий рівень фізичної підготовки. Я гадаю, це – не останній наш захід.

Ті колективи патрульних, які найшвидше впоралися із поставленими завданнями, отримали пам'ятні Кубки та призи. 

- За 1 місце нагороджується команда Карлівського відділу поліції.

- Вітаю!

Другими за результатами змагань стали правоохоронці з Кременчуцького району, а бронза дісталася команді з Миргорода.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію