На Київщині у коробках із роликами виявили 5 кілограмів кокаїну

Співробітники Служби безпеки України блокували на Київщині контрабанду великої партії кокаїну. П'ять кілограмів наркотика були запаковані у коробки з-під роликових ковзанів. Вартість вилученого кокаїну становить 8 мільйонів гривень. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що раніше судимий за кримінальні злочини мешканець столиці замовляв кокаїн у свого знайомого з однієї з країн Центральної Америки. "Товар" надходив до України через закордонні вантажні відправлення. Використовуючи зв’язки у кримінальному світі, ділок збував наркотики у різні регіони нашої країни, зокрема за допомогою кур'єрів, йдеться у повідомленні.

Відомо, що працівники СБУ затримали зловмисника на території Київської митниці у Борисполі під час отримання чергового відправлення.

У чоловіка правоохоронці вилучили понад п’ять кілограмів кокаїну, який був прихований у коробках із роликовими ковзанами. У відомстві вказують, що вартість виявленої партії наркотиків на "чорному ринку" становить понад вісім мільйонів гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

А нещодавно в Одеському міжнародному аеропорті правоохоронці вилучили чотири кілограми кокаїну в іноземного наркокур’єра. Вартість наркотику за цінами "чорного ринку" становить 400 тисяч доларів США.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію