Все, що ви не знали про Євробачення-2018

Офіційна церемонія відкриття Євробачення 2018 відбудеться 6 травня. Перший і другий півфінали конкурсу відбудуться 8 і 10 травня, фінал - 12 травня. 

Зовсім скоро стартує конкурс Євробачення. Завдяки перемозі Салвадора Собрала з піснею "Amar pelos dois", конкурс вперше пройде в столиці Португалії, Лісабоні.

Перший і другий півфінали 63-го конкурсу відбудуться 8 і 10 травня, фінал – 12 травня. Цього року організатори пісенного конкурсу прийняли рішення замінити традиційну червону доріжку блакитною. Офіційна церемонія відкриття Євробачення-2018 відбудеться 6 травня. Учасників зустрічатимуть четверо ведучих. 43 країни підтвердили свою участь у конкурсі.

Церемонія пройде на узбережжі річки біля Музею мистецтва, архітектури і технології

Україну на Євробаченні-2018 представлятиме MELOVIN (Костя Бочаров) з піснею "Under The Ladder". Співак виступить у другому півфіналі конкурсу, який відбудеться 10 травня.

"Under The Ladder" – це пісня про поразки, які через події приводять нас до успіху. У 2015 році MELOVIN став переможцем вокального шоу "Х-Фактор 6". Через два роки MELOVIN брав участь у Нацвідборі на конкурс Євробачення-2017 року з англомовною піснею "WONDER". Він посів третє місце, отримавши рекордну кількість глядацьких голосів – більше 60 000. За перемогу у фіналі Нацвідбору цього року також боролися – KADNAY, TAYANNA, The Erised, LAUD, VILNA.

Росія після річної перерви повертається на конкурс. Юлія Самойлова повинна була представляти Росію на Євробаченні-2017 Києві, проте їй заборонили в'їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму. Юлія Самойлова має першу групу інвалідності і пересувається в інвалідному візку з дитинства.

Українець ALEKSEEV з піснею "Forever" цього року представляє Білорусь. ALEKSEEV переміг у фіналі Національного відбору, який проходив у Мінську. У постановці ALEKSEEV вперше в світі була використана нововинайденого технологія гнучкого екрану.

Логотипом конкурсу цього року стала стилізована черепашка, яку вибрали з тринадцяти варіантів національним голосуванням. Слоган конкурсу – All Aboard !, що перекладається: "Всі на борт!".

Цього року транслюватимуть конкурс СТБ і UA: Перший.

Відомо, що місце, де пройде Євробачення-2018 називається Altice Arena. Алтіс-Арена – це велика крита арена в Лісабоні. Зазвичай, вона використовується для проведення концертів, виставок, спортивних змагань.

Переможець Євробачення-2017 Сальвадор Собрал, котрий переніс операцію з пересадки серця, виступить на сцені конкурсу в цьому році. Фаворит конкурсу – співачка Нетта Барзілай з Ізраїлю. Кліп Нетти на пісню "Toy" на YouTube вже зібрав майже 17 мільйон переглядів. Переможець Євробачення-2009 Олександр Рибак знову представить Норвегію на конкурсі. Співак виступить на Євробаченні з авторської композицією "That's How You Write A Song".. На сцені співак покаже цікавий номер, в якому грає на музичних інструментах, використовуючи сучасні елементи віртуальної реальності. Також на сцені в постановці з Рибаком виходять танцюристи і музиканти.

Від кожної країни-учасниці в журі увійшло п'ять суддів. Журі від України – співачки Христина Соловій та Alloise, продюсери Віталій Клімов, Артур Данієлян, і радіоведучий Денис Жупник. Всього в журі увійшли 215 представників 43 країн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію