Гвардійці у зоні проведення ООС затримали двох підозрюваних в причетності до незаконних збройних формувань

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть активну участь у стабілізаційних діях у складі Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Гвардійці пильно несуть службу на блокпостах щоденно забезпечуючи законність та правопорядок на сході України.

Так, 3 травня, на блокпосту, що розташований на трасі Маріуполь – Донецьк, військовослужбовці Національної гвардії разом із співробітниками Національної поліції України зупинили автомобіль «Шкода». Під час перевірки пасажирів, військовослужбовці виявили особу, яка згідно пошукової бази ситуаційного центру, підозрюється в причетності до незаконних збройних формувань. На цій підставі, громадянина було затримано та передано працівникам Національної поліції України.

Майже через півтори години на цьому ж блокпосту військовослужбовці Нацгвардії разом із співробітниками Нацполіції зупинили автомобіль «Джилі Кросс». Під час перевірки документів пасажирів, виявлено громадянина, який також згідно пошукової бази ситуаційного центру, підозрюється в причетності до незаконних збройних формувань. Особу було затримано та передано працівникам Національної поліції України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію