Полтавців запрошують взяти участь у Всеукраїнських таборах «Хорунжий»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий І», «Хорунжий II», «Хорунжий III», «Хорунжий IV» (далі – табір).

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності й територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що натомість сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У межах заходу:

базова військова підготовка; домедична підготовка; навчання з організації військово-патріотичних і національно-патріотичних заходів на місцях; історичні гутірки; заняття з самозарадності; сплави; вечірні ватри.

Орієнтовні дати проведення таборів:

«Хорунжий І» – 04 – 10 червня 2018 року;

«Хорунжий ІІ» – 11 – 17 червня 2018 року;

«Хорунжий III» – 18 – 24 червня 2018 року;

«Хорунжий IV» – 25 червня – 01 липня 2018 року.

Кількість учасників одного табору – 70 осіб (280 осіб – загальна кількість учасників чотирьох таборів) із більшості областей України й міста Києва, серед яких представники військово-спортивних і військово-патріотичних клубів, військових ліцеїв віком від 14 до 18 років.

Витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюються за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі, необхідно подати до 02 травня 2018 року (охочі взяти участь у таборах «Хорунжий І», «Хорунжий ІІ») та до 15 травня 2018 року (охочі взяти участь у таборах «Хорунжий ІІІ», «Хорунжий ІV») на електронну адресу npvmms@msms.gov.ua відповідно до встановлених форм (додаток 2) і заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6kTiIx3-Wwkg0QZX0QMwkezKG2H750FUbwA11cfYlBp31jg/viewform.

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

Детальніше про захід ви можете дізнатися на Facebook-сторінці табору ««Хорунжий» - патріотичний освітній проект Мінмолодьспорту».

Контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Ольга Коновалюк (тел.:(044) 289 08 30).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію