Під Полтавою знову горіло Макухівське сміттєзвалище

Упродовж останньої доби у Полтавській області рятувальники 5 разів виїжджали на ліквідацію пожеж на відкритих територіях. Одна з них виникла на території Полтавського міського звалища твердих побутових відходів в селі Макухівка.

Інформація про спалах надійшла 2 травня о 18.33. Прибувши на місце, пожежники встановили: сміття горить на площі 50 квадратних метрів. Пожежу локалізували о 19.20, її ліквідація тривала усю ніч, а остаточно ліквідували сьогодні о 12-й годині. Але вже за годину до Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області знову надійшов виклик про загоряння на звалищі, тож робота рятувальників продовжується.

На даний час травмованих чи загиблих немає. Причини загоряння з'ясовують. Також пожежники додають, що за даними УкрГідрометцентру наступні 3 дні переважатиме суха погода, тож підвищиться і рівень пожежної небезпеки.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини

- Зараз залучається і важка техніка, в тому числі для того, щоб дістатися, тому що вона знаходиться на дуже значній глибині. Всього від державної служби з надзвичайних ситуацій України залучено 5 одиниць техніки та 3 одиниці техніки від місцевого комунального підприємства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію