У двох селах Лубенщини побудують спортивні майданчики

У двох селах Лубенщини – Вовчику та Калайдинцях планують розпочати будівництво двох спортивних майданчиків із штучним покриттям. Перспективи впровадження цього цікавого проекту вже в поточному році обговорили сьогодні на нараді у голови Лубенської РДА Тетяни Качаненко.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, директор Вовчицького ліцею Володимир Костюк, директор Калайдинцівської школи, депутат районної ради Сергій Мисник.

До кінця місяця будуть вирішені питання з виготовлення необхідної проектної документації. На це спрямовані кошти сільських бюджетів. Далі повинні розпочатися будівельні роботи. Поки що остаточно не вирішене питання фінансування будівництва. Однак, є попередні домовленості з депутатами обласної ради щодо фінансування об’єктів за кошти обласного фонду регіонального розвитку.

У минулому році в районі встановили два таких майданчики – у Снітині і Тарандинцях, що викликало неабияке пожвавлення серед сільської молоді. Відрадно, як наголосила Тетяна Качаненко, що подібні проекти підтримують сільські голови, адже одна з умов будівництва майданчиків – спів фінансування бюджетів різних рівнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію