Медики Гребінківщини закликають населення швидше обирати собі лікаря і підписувати з ним договір

Декларація, яку повинен мати кожен пацієнт та лікар, підтверджує те, що саме цей медичний працівник буде вас обслуговувати.

Медики закликають населення Гребінківщини швидше обирати собі лікаря і підписувати з ним договір. Так, днями, відбулася прес-конференція у кабінеті головного лікаря КЗ Гребінківський ЦПМСД". Із представниками засобів масової інформації спілкувалися: головний лікар - С.П. Литвиненко та заступник головного лікаря КЗ "Гребінківський ЦПМСД" - А.О. Терещенко.

Декларація, яку повинен мати кожен пацієнт та лікар, підтверджує те, що саме цей медичний працівник буде вас обслуговувати.

"Декларація - це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватися саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державі, що оплата за ваше обслуговування має надходити у цей медичний заклад", - наголосила Альона Терещенко

Працівники ЦПМСД вже організували роботу по заключенню декларацій з лікарями. Зараз відсутні черги та ажіотаж біля кабінетів. Попередньо гребінківці телефонують в реєстратуру за номером 97-4-17, щоб записатися в чергу. Кожному буде призначено дату та час візиту в лікарню.

Приходити гребінківцям потрібно з паспортом та  ідентифікаційним кодом. Якщо батьки підписують декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.

"Отже, гребінківці, підписуйте декларації з лікарями!",- закликають медики.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію