У тролейбусному парку міста з'явився оновлений та повністю переобладнаний тролейбус

Новий салон, кузов та навіть прилади, як запевняють працівники. Від старого – лише «мости». Про те, чим оснащений транспортний засіб, та наскільки він комфортний – знімальній групі нашого телеканалу розповіли працівники Полтавського ремонтно-механічного заводу.

На сьогодні, стверджує директор Полтавського ремонтно-механічного заводу, в Україні є лише 2 підприємства, що можуть займатися сертифікованим ремонтом електротранспорту. Серед них – завод у Полтаві та у Дніпрі. Саме з полтавського цеху сьогодні вийшов оновлений та сучасний тролейбус. На завод тролейбус моделі ЮМЗ Т-1 прибув у непридатному для роботи стані. Сьогодні ж він, як новенький, змінилася й назва моделі, тепер це – ЮМЗ Т-2. Над переобладнанням транспорту працювали 4 робітники: механіки, маляри та інші знавці своєї справи. 

Директор підприємства, депутат міської ради з команди Андрія Матковського, зазначив: такий ремонт для Полтави проводять не вперше, це – вже третій оновлений транспортний засіб.

Вячеслав Федоряка, директор Полтавського ремонтно-механічного заводу, депутат міської ради

- Ця машина була з причепом, а зараз ви бачите причіп? Ця машина перероблена. Унікальність у тому, що ця машина буквально на 90% нова-новісінька. Тобто, все переобладнання торкнулося повністю, одне залишилося єдине – це рама залишилася й мости, все інше – нове.

Встановлено нові вікна з сучасним кріпленням скла, оновлений і комфортний пасажирський салон, встановлено нові сидіння. Від минулого салону не залишилося навіть підлоги. Подбали під час ремонту і про людей з інвалідністю.

Сергій Рибас, старший у цеху

- Тут установлено нове табло, яке висвічує усі зупинки і маршрути висвічує. Ним можна користуватися для перевезення дітей. Все це є.

Працівники запевнили: в оновленні тролейбусу впевнені, а ще додають: незважаючи на гарантію у рік, транспорт прослужить набагато довше. І ось оновлений електротранспорт під номером 83 виїздить на дорогу.

Вже за кілька днів після перевірки у комунальному підприємстві «Полтаваелектроавтотранс» оновлений тролейбус курсуватиме маршрутом. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію