100-річний ювілей відзначила Полтавська дитяча музична школа №1 ім.Майбороди

З цієї нагоди у палаці дозвілля «Листопад» пройшов звітний концерт колективів та вихованців закладу, всього участь в ньому взяли понад 700 учнів. Представники школи зізнаються: до події готувались цілий рік.

Полтавську дитячу музичну школу №1 імені Платона Майбороди засновано далекого 1918 року як дитячу студію при музичному технікумі. Наразі це окремий навчальний заклад, в якому навчається 767 учнів. У 2018-му школі виповнилось 100 років, а свій ювілей відзначали на сцені. Колектив закладу спільно з вихованцями підготували звітний концерт. 

Євген Дудник, директор дитячої музичної школи №1 

- Звітний концерт першої школи – це завжди сюрприз і завжди щось таке незвичайне і грандіозне. Сьогодні ми підготували нову програму. Там класична, сучасна музика, об'єднання з хореографією. Ви побачите на сцені наших випускників, учнів, викладачів.

Всього у школі діє 7 відділів. Три роки тому з'явився новий – хореографічний. Під час звітного концерту всі вони продемонстрували 40 номерів.

Костянтин Булаго, викладач хореографії

- Театр народного танцю «Барви» на сьогоднішньому концерті співпрацює з багатьма колективами: з ансамблем «Заграва», з ансамблем «Живі барабани», загалом на концерті ми працюємо 5 номерів.

Учні зізнаються: музика – важлива частина їхнього життя, без неї – вже ніяк. А навчання в школі – це не тільки заняття, а ще і гарна нагода знайти друзів. 

Поліна Кварник, учениця музичної школи №1

- Якщо чесно, мені дуже подобається. Це просто фантастична школа, вони добре виховують дітей.

Тимофій Котов, учень музичної школи №1

- В мене тут і однокласники є, і друзі з музичної школи.

На звітний концерт музичної школи №1 завітав і міський голова Олександр Мамай. Кращих працівників закладу він особисто нагородив почесними грамотами. Окрім цього, для колективу та вихованців підготував сюрприз. Під час заходу його жартівливо називають «джекпотом»: сертифікат на тканину у розмірі 100 тисяч гривень та сертифікат на матеріально-технічне оснащення школи у розмірі одного мільйона 500 тисяч гривень. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Сто років для історії – це мить, а сто років для такої видатної школи імені Платона Майбороди №1 – це велика-велика подія. І сьогодні тільки ми з вами можемо теоретично уявити, скільки ця школа випустила талановитих людей. В минулому – це були діти, сьогодні – це вже дорослі, можливо, когось уже немає в живих, можливо, хтось став вихователем, вчителем. І, мабуть, приємно, що не тільки в цій школі є минуле, є сучасне, а, мабуть, найголовніше, що в цій школі є майбутнє.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію