Канадські та українські лікарі безкоштовно оперуватимуть поранених бійців АТО та майданівців

Команда канадських лікарів знову прибула в Україну, щоб допомогти пораненим активістам Майдану та нашим воїнам. В Одесі, з 19 по 25 травня, вони спільно з українськими колегами проводитимуть безоплатні пластичні операції.

"Вже вшосте канадські лікарі-волонтери приїжджають в Україну, щоб надати безоплатну допомогу. Пластичні операції проводитимуть на обличчі та верхніх кінцівках, займуться усуненням постравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин та рубців. За весь час вони безкоштовно прооперували більше сотні українських пацієнтів. Вдячна канадським колегам з "Канадсько-Української Фундації" за незмінну підтримку наших пацієнтів та допомогу нашим лікарям!", - сказала в.о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун.

Якщо ви або ваші рідні, друзі, знайомі потребують допомоги - обов’язково звертайтеся за цим номером: 097 952 50 32. Електронна пошта: canadaukrainefoundation@gmail.com

Звертатися можуть українські військовослужбовці поранені під час військових дій на Сході України та постраждалі учасники Революції Гідності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію