У ПолтНТУ пройшла конференція, приурочена до Міжнародного Дня охорони праці

Науковці вишу зустрілись з представниками нафтогазовидобувних компаній, аби обговорити розвиток охорони праці. В університеті вважають: така співпраця вигідна для обох сторін.

Полтавська область – один з провідних регіонів, який забезпечує Україну вуглеводнями власного виробництва. Про це на наукового-технічній конференції говорив директор з видобутку і переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз Олексій Раптанов. Зібрання, приурочене до Міжнародного Дня праці, пройшло у стінах Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Основне питання обговорення – «Інноваційні рішення як пріоритетний напрямок розвитку охорони праці». 

Олексій Раптанов, директор з видобутку і переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз 

- Ця конференція дозволить нам ті інновації, котрі розроблені у всіх країнах світу, залучити до нас. Долучити, щоб покращити якість продукції, яку ми добуваємо, та забезпечити комфортні умови тим мешканцям, де ми добуваємо газ.

Подібні конференції представників компаній нафтогазвидобування з представниками Полтавського Національного технічного університету проходять не вперше. А саме цей виш обрали не випадково. 

Юрій Голік, зав.кафедрою теплогазопостачання ПолтНТУ

- Чому проводиться в стінах нашого університету? Тому що в університеті є спеціальний факультет, котрий займається питанням не тільки добичі об'єктів теплогазопостачання, а також і охороною навколишнього середовища.

Ректор ПНТУ Володимир Онищенко розповідає: виш співпрацює з компанією ДТЕК Нафтогаз вже багато років. Остання допомагає університету в розвитку матеріально-технічної бази, надає студентам місце для практики, а кращих – працевлаштовує. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

- В перспективі є продовження такої співпраці, проведення і розширення інших наукових спільних заходів. Я думаю, це взаємовигідне співробітництво, адже, працюючи з виробництвом, ми завжди маємо результат. Дозвольте особисто висловити слова щирої вдячності Раптанову Олексію Кузьмичу за велику увагу до університету, до коледжу.

Університет активно співпрацює з лідируючими нафтогазовими компаніями, реалізуючи формулу «наука-освіта-бізнес-влада», тим самим забезпечуючи енергетичну безпеку країни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію