Рятувальники Полтавщини інформують громадян про правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі

З метою запобігання виникнення пожеж у лісах, адже як свідчить статистика 98 відсотків пожеж у природних екосистемах виникає саме через людський фактор, рятувальники разом з працівниками лісового господарства, поліції, органів місцевої влади проводять профілактичні рейди лісовими масивами Полтавської області.

Фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з відпочивальниками у Кременчуцькому, Великобагачанському та Кобеляцькому районах, а днем раніше, у Чутівському, Полтавському, Лохвицькому районах та місті Горішні Плавні.

Під час спілкування співробітники ДСНС нагадували людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

Рятувальники роз’яснювали, щоб не допустити лісової пожежі, треба, перш за все, вибирати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його. Не кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забути ретельно залити вогонь водою або закидати його піском.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області нагадує, що у разі виникнення пожежі необхідно негайно зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову: збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом. До полум’я заввишки 1,5 - 2 метри наближатися ні у якому разі не можна. Необхідно відійти на безпечну відстань і чекати на рятувальників чи працівників лісового господарства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію