Відкрили найпростіший спосіб запам'ятати сон

Як просто запам'ятати сон, дізналися австралійські вчені. У науковому журналі Perceptual and Motor Skills вони опублікували нову статтю, в якій розповідають, що вживання піридоксину, більш відомого як вітамін B6, допоможе краще запам'ятовувати сни.

Вчені з університету Аделаїди спостерігали за 100 учасниками з Австралії, частина яких щодня вживала плацебо, а інша частина – вітамін B6 перед сном. У результаті з'ясувалося, що піридоксин підвищував яскравість сновидінь, а також допомагав учасникам дослідження краще запам'ятовувати свої сни, повідомляється на офіційному сайті університету Аделаїди.

Вітамін B6 міститься в таких продуктах харчування, як нут, лосось, яйця, куряче філе, а також в свіжих фруктах і овочах, включаючи картоплю, банани і авокадо.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла на своїй сторінці в Facebook, чому людям іноді буває важко заснути і чим загрожує для здоров'я відсутність повноцінного відпочинку. Так, лікар стверджує, що неповноцінний сон (для здорової дорослої людини потрібно не менше 7:00 години на добу) підвищує ризик виникнення депресії, діабету і хвороб серця.

Вчені впевнені, що безсоння є однією з причин виникнення хвороби Альцгеймера. При цьому недугу в мозку людини з'являється підвищений вміст білка бета-амілоїду, що утворює бляшки, які і стають справжньою проблемою, яка призводить до сумних наслідків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію