У Полтаві тренували поліцейських щодо протидії у різних формах насилля

У Главку поліції Полтавщини відбувся тренінг для поліцейських, які працюють у сфері протидії різним формах сімейного насильства.

Під час одноденного тренінгу, організованого для дільничних офіцерів поліції та інспекторів ювенальної превенції області, розглянули актуальні питання, пов’язані з реалізацією правового механізму захисту жертв сімейного насильства та притягнення «домашніх хуліганів» до відповідальності. 

Окремо були розглянуті перспективи запровадження ефективних «важелів» впливу на порушників (зокрема тих, які не виконують захисних приписів, вручених поліцією, або ігнорують корекційну програму) відповідно до змін у законодавстві. 

Нагадаємо, 6 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла закон, яким було внесено зміни до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України. Із моменту набрання чинності Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (тобто через рік після його підписання президентом) домашнє насильство буде вважатися злочином, а не адміністративним правопорушенням.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію