Полтавський міський голова отримав «Орден Христа Спасителя»

Відзнаку Олександрові Мамаю вручили представники Української автокефальної православної церкви за велику подвижницьку працю та з нагоди 120-річчя від Дня народження Патріарха Мстислава. 

Цього дня Полтавський міський голова Олександр Мамай приймає у своєму кабінеті почесних гостей. Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Афанасій завітав до нього з відповідальною місією.

Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ

- За той великий вклад, який Олександр Федорович вносить у розвиток духовності у Полтаві, і соціально-економічний розвиток, і культурний – усі сфери життєдіяльності міста, я сьогодні хочу вручити нагороду нашої церкви «Орден Христа Спасителя».

Відзнака, говорить священнослужитель, знаходить свого володаря у важливий для української церкви рік, коли відзначається 120-річчя від Дня народження Патріарха Мстислава. До того ж у Полтаві є музей цього видатного представника духовенства.

Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ

- Ця хата, якій вже більше 200 років, у плачевному стані. Тому що раніше ми не мали можливості фінансово її відновити, та вона нам і не належала по-справжньому. Тільки ось нещодавно, дякуючи підтримці Олександра Федоровича, рішенням Полтавської міської ради ми отримали музейну половину, де безпосередньо був розташований музей, в оренду. Тепер ми можемо приступати до реконструкції.

У свою чергу Олександр Мамай подякував за таку високу відзнаку духовенства та наголосив: церква, безумовно, – основний центр духовності та єднання.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Єдина довіра у нашої територіальної громади чи-то нашого міста, чи-то всієї держави – до церкви. Сьогодні нічого в нас не залишилося, як церква, і, можливо, саме від церкви, від духовності піде в першу чергу любов один до одного, сьогодні нам так в країні цього не вистачає.

А ще, додає міський голова, такі нагороди змушують ще більше працювати на благо усієї територіальної громади.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію