У різних районах Полтавщини до початку осені збудують 20 спортивних майданчиків

Цього дня в обласній раді зібрали представників ОТГ, районів та навчальних закладів, які подавали заявки на зведення таких інфраструктурних об'єктів. Останнім дали завдання: до липня провести підготовчі роботи для укладання штучного покриття, а це – будівництво огорожі та щебеневої основи, а також проведення освітлення.

На Полтавщині визначилися суб'єкти, які отримали право на будівництво сучасних майданчиків зі штучним покриттям. Аби всі вони встигли звести ці спортивні споруди вчасно, в обласній раді проводять засідання профільної комісії.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- В тому році деякі із суб'єктів, які отримали майданчики, вірніше, право на отримання цих майданчиків, погано спрацювали по підготовці основи. Пять суб'єктів не впоралися. Тому ми заздалегідь їх скликаємо, будемо говорити їм про умови, про технічні нюанси. Вони нам прогарантують відповідними листами виділення у себе там всередині коштів на підготовку основи, підготовчих робіт.

Заявки на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям подавали представники сільських рад, об'єднаних територіальних громад, навчальних закладів. Головна умова при цьому була, щоб майбутній об'єкт не розташовувався на приватній території, а доступ до нього мали всі охочі. 

Олександр Алексюк, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської обласної ради

- Ми 20-ку тільки обираємо, а на черзі стояло 71 кандидат, так що було, з кого обирати. 20-ка обрана, ми з цією 20-кою вийшли на сесію в Лохвиці. Я дякую депутатам обласної ради, вони підтримали наше подання.

Підтримали депутати на сесії і додаткове фінансування цих футбольних майданчиків.

Олександр Алексюк, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської обласної ради

- Ми виділяли 11 млн 200, але у зв'язку з тим, що у нас покриття подорожчало на 160 тисяч, було 560, зараз – 720, ми на сесії додали ще 3 млн 200. І майже 14 млн виходить.

Загалом будівництво таких спортивних майданчиків, розповідають посадовці, відбувається за умови співфінансування: з місцевих бюджетів гроші – на «основу», з обласного – на саме дороговартісне покриття.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- Ми надаємо цей майданчик, який коштує майже 720 тисяч, для того, щоб стимулювати будівництво основи. Що таке «основа»? Основа – це відповідний котлован, потім йде фракція щебню, потім пісок, гранвідсів, потім огорожа і освітлення, тобто це – інфраструкутра, яка коштує також від 500 тисяч гривень, не дешевше, і таким чином ми стимулюємо РДА до роботи.

До 1 липня основа під майбутні майданчики має бути готова, кажуть в обласній раді. А вже восени на нових об'єктах пройдуть перші міні-футбольні матчі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію