Як насправді бачить новонароджена дитина в перший рік свого життя (ФОТО)

 Коли народжується нове життя, так цікаво за ним спостерігати!  Незвичайні звуки, неконтрольовані жести, перші емоції: кожен батько мріє зрозуміти, як же все це «працює». Але це питання залишається відкритим і нікому поки не вдалося до кінця з'ясувати, що ж твориться в голові у їхніх новонароджених дітей.

Ми  вирішили трішки відкрити завісу і з'ясувати, як і що бачить немовля в перший рік свого життя і в цьому нам допоможе дослідження хірурга-консультанта офтальмологічної клініки Лондона. Доктор розробив зображення того, як діти вчаться бачити світ навколо них кожен місяць протягом першого року життя. 

Ось так бачить дитина відразу ж після народження (фото). А ось так розширюється діапазон видимості протягом перших місяців життя. Мозок новонародженого тільки починає звикати до обробки нової інформації.   Розпізнавати обличчя батьків дитина починає тільки через 3 місяці після народження. Спочатку дитина починає розпізнавати червоний і жовтий кольори.   

Якщо у немовляти немає ніяких відхилень у здоров’ї, його зір буде розвиватися досить активно і стабільно. Ось як бачить дитина, коли їй виповнюється рік.   

Ну що, ви вражені? Тепер так цікаво стане спостерігати за тим, як новонароджені вперше фокусують погляд на тобі і посміхаються, правда?  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію