Команда депутата Андрія Матковського продовжує проводити суботники

Цими вихідними над благоустроєм міста працювали депутати міської ради Майя Матвеєва, Володимир Корчака та Володимир Печериця. Тепер в Івонченцях, Авіамістечку та Ліску панує чистота, а дитячі майданчики заграли барвистими оновленими кольорами.

В Івонченцях за щітки та фарбу взялися молоді мами, діти яких відвідують майданчик поблизу селищного клубу. Олена Гресь – одна із них.

Олена Гресь, мешканка с.Івонченці

- Я мешкаю в цьому мікрорайоні. Моя дитина грається на цьому майданчику. Кожен вечір виходимо, і хочеться, щоб тут було гарно, та дітям було приємно гратися.

Організував цей суботник представник команди Андрія Матковського – голова селищного комітету селища Івонченці Володимир Печериця.

Володимир Печериця, голова селищного комітету с.Івонченці

- Люди поприходили, я думаю, це для діток ми зробимо, щоб було красиво, щоб чисто було, а так весь час дівчата прибирають, допомагають. В основному ті, в кого є маленькі діти, і всі прибирають, щоб було чисто та затишно.

Цього дня активно працювали щітками й в Авіамістечку. Дитячий майданчик біля лікарні потребував змін та оновлень. Представниця команди Андрія Матковського Майя Матвеєва впевнена: малечі необхідні яскраві майданчики. 

Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради

- Ми повинні розуміти те, що наш будинок – це не тільки наша квартира за зачиненими дверима. Це наш під'їзд, це наша вулиця, це наше місто і це наша країна. І якщо ми разом будемо працювати і намагатися робити її краще, то наша Полтава і наша Україна буде дуже гарною.

Долучився до цієї акції і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради 

- Сьогодні мене запросили приєднатися до гарної традиції, яку ми розпочали в нашій фракції, – це приведення дитячих майданчиків до ладу. І я з задоволенням беру участь у ньому – на самій вершині замку фарбую сьогодні покрівлю.

Не пропустили акцію й мешканці Авіамістечка. 

Людмила Бойченко, мешканка Авіамістечка 

- Я завжди кажу: почни з себе. Тому, якщо ти хочеш змінити свою країну чи своє місто, то потрібно до цього прикласти зусилля, тому я вважаю, що це дуже хороша справа, якщо ми вийдемо, пофарбуємо та створимо затишок, комфорт для своїх дітей. 

Марина Голікова, мешканка Авіамістечка

- Вийшли і зробили. Для кого ми зробили – для наших дітей зробили, для себе зробили. Тому що ми виїхали з коляскою, я ж не одна. Будуть лавочки, то буде ще більше. Тут стільки дітей, то ви собі просто не уявляєте.

А в селищі Лісок вирішили прибрати прилеглу до пам'ятника територію. Ініціатором виступив депутат від команди Андрія Матковського Володимир Корчака. Останній розповідає: такі суботники у селищі – систематичні.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради

- От і сьогодні не є виключенням, ми зібралися біля пам'ятника загиблим односельцям, щоб прилеглу територію і сам пам'ятник привести до належного стану.

Пам'ятнику вже понад 50 років. Він потребує реконструкції та оновлення. Голова селищного комітету селища Лісок Зінаїда Абакумова наголошує: люди активно долучаються до роботи.

Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету с.Лісок 

- Люди небайдужі, приходять, працюють, покращують життя, а починають всю роботу з себе. Прийшли, попрацювали, і всім добре, чисто і гарно.

Під час суботників представники команди Андрія Матковського та небайдужі громадяни прибрали вулиці Полтави, не чекаючи допомоги комунальних служб та показавши на своєму прикладі, що прибирати потрібно не лише в центрі міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію