На вулиці міста повертається двоколісний транспорт

У Полтаві відбулося офіційне відкриття мотосезону. Близько 400 байкерів та ще більше глядачів зібралися біля Білої Альтанки. Для мотоциклістів – це можливість зустрітися з однодумцями, промчати мотоколоною містом, а також нагадати усім про себе. Цьогоріч «Moto Racers Poltava» також долучилися до інформаційної кампанії проти насильства у сім'ї.

Гучні мотори та гуркіт колес – на дороги Полтави виїхав двоколісний транспорт. На офіційне відкриття мотосезону до Білої Альтанки у серці міста прибуло понад 400 мотоциклістів. Серед них – як фанати вітчизняних ретро-моделей, так і сучасних спорт-байків та інших залізних коней. 

Немало серед учасників «зльоту» і мотоциклів, створених за авторськими планами. Серед водіїв останніх – і Сергій Кійло. У звичайному житті – хірург, а на дорозі – байкер та володар унікального мотоцикла. Свого «вогняного» залізного коня чоловік сконструював власноруч, за основу взяв мотоцикл «Ямаха дракстер», проте, говорить: від оригіналу залишилися лише мотор та рама.

Сергій Кійло, байкер

- Ну, наприклад, минулого року мої пацієнтки взяли участь у зйомках календаря на цей рік на моєму байці. Дуже багато пацієнтів пишається, що їх лікар – байкер.

Сергій Кійло на мотоциклі – вже понад 5 років. Проте, це не так багато на відміну від «стажу» Сергія Левченка, який на мотоциклі – з дитинства. Перший мотоцикл, пригадує, був ще радянський. Зараз чоловік пересів на швидкісний спортивний «Сузукі».  

Сергій Левченко, мотоцикліст

- Була команда, до речі, займалися ми спортивним кільцьовим мотоспортом, представляючи наше місто – Полтаву. Було 4 чоловіки, які наші учасники, тієї команди, якою ми їздили. Ну ось зараз це поки відійшло на другий план.

Мотоколона щорічно проїжджає містом, аби закликати водіїв бути уважнішими.

Олександр Гуменюк, організатор відкриття мотосезону

- Щорічно ми проводимо такий захід, мета заходу – звернути увагу людей на те, що на дорогу виїхали і буде виїжджати велика кількість двоколісних, зокрема, мотоциклів, і щоб люди були обережніші і слідкували за собою.

Попри традиційність заходу, цього разу він дещо відрізнявся. Організатори вирішили відмовитися від гучного святкування, вшановуючи пам'ять одного зі своїх друзів-байкерів. Натомість мотоколона долучилася до інформаційної кампанії «Скажи «Ні» насильству у сім'ї», ініційованої благодійною організацією «Світло надії» та поліцією Полтавщини.

Вікторія Лоза, програмний менеджер ГО «Світло надії»

- Наші байкери – «Moto Recers Poltava» – вирішили нас підтримати. Ми спілкувалися з ними, і вирішили підтримати цю інформаційну кампанію, і допомогти нам – провезти прапори мотоколоною і зробити так, щоб було більше уваги до цієї кампанії.

Мотоциклісти, у свою чергу, планують і надалі підтримувати подібні інформаційні кампанії упродовж сезону. А в ньому заплановано чимало цікавого: фестивалі, «злети» та інші активні заходи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію