Представники Федерації дворового футболу України допоможуть юнаку з Полтавщини

Під час проведення полтавського етапу Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу, увагу організаторів привернув капітан однієї із команд молодих непрофесійних футболістів.

Тренер команди розповів, що у 15-річного Романа погіршується здоров’я – хлопець погано бачить, його зір падає. Нині підліток проходить обстеження лікарями. 

Незважаючи на це, Роман більш за все мріє грати у футбол, і , за словами тренера, це у нього дуже добре виходить. Під час турніру здібності Романа помітили судді, і хлопця визнали одним із кращих серед футболістів.

Організаторами турніру та представниками Федерації дворового футболу в Україні було прийнято рішення підтримати талановитого гравця. Аби підліток зміг реалізувати свою мрію, з фонду федерації планують виділити кошти для проведення кваліфікованого медичного обстеження та придбання контактних лінз. Таким чином, представники Федерації взяли під опіку стан здоров’я талановитого хлопця. 

Сам Роман найбільше переймається власною командою та мріє разом із товаришами виграти приз чемпіонату – мільйон гривень для будівництва футбольного поля. Зі слів футболіста,  в школі-інтернаті, де він навчається, територія для гри у футбол більше нагадує город. Про особливості гри на «домашньому полі» Роман розповів кореспондентам Телевізійної служби новин.  

Нагадаємо, що до Всеукраїнського чемпіонату долучилися і працівники поліції ювенальної превенції. Поліцейські та усі організатори турніру упевнені, що такий чемпіонат, а особливо, такий головний приз, стане дієвим стимулом для дворової молоді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію