На Гребінківщині саджали вільху

Гребінківський край, який оспіваний Євгеном Гребінкою, є найменш лісистим в Полтавськівй області. Єдиний район в області на базі якого немає лісництва.Закріплений за Пирятинським лісництвом Пирятинського лісгоспу. 

У віданні Пирятинського лісгоспу площа лісів складає 1177 га. Ліси розміщені по поймах річок Гнила Оржиця, Стара Оржиця і тому будь-які рухи злісом, населення району сприймає по-особливому.

Пирятинським лісгоспом створено захисних насаджень на землях КСП близько 50 га, лісові культури створювались основними типоутворюючими породами: дуб, сосна, акація, вільха. Насадження в районі представлені лише м'яколистяними породами: вільха чорна, верба біла, верба ламка, береза повисла.

За участю працівників Пирятинського лісгоспу та Пирятинського лісництва, громади Гребінківського краю за участю керівництва району, сільської громади, шкільної молоді Овсюківської та Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. зі своїми педагогами провели сприяння природному поновленню на РГК в кварталі 172 на площі 3 га., а саме висадили на рівномірно спланованих рядах саджанці вільхи чорної близько 10 тисяч штук.

Після проведення дня довкілля, Рудківським сільським головою та лісничим Пирятинського лісництва учасників акції було пригощено смачною польовою кашею.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію