У Миргороді поліцейські перевіряють мотоциклістів

Мотоцикли, мопеди, моторолери чи скутери – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. 

З кожним днем їхня кількість на дорогах Полтавщини зростає, причому саме цими транспортними засобами дуже часто керують люди, які взагалі не знають Правил дорожнього руху. Досить часто такі водії є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях.

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв двоколісних транспортних засобів, у Миргороді, співробітники секторів реагувань патрульної поліції проводять профілактичні заходи. 

Так, з початку квітня поточного року поліцейські на миргородських водіїв мототранспорту склали в загальній кількості 18 адмінпротоколів, з них: 11 - за порушення водіями правил експлуатації транспортних засобів, керування без мотошоломів, керування транспортними засобами не зареєстрованими, або не перереєстрованими в установленому порядку (ч.5, ч.6 та ч.7 ст.121 КУпАП), 6 - за керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів (ст.126 КУпАП) та 1 – за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ст.130 КУпАП).   

"Поліція Полтавщини звертається до всіх без винятку учасників дорожнього руху - неухильно дотримуйтесь ПДР та не забувайте про уважність і обережність за кермом. Щоразу, вирушаючи в поїздку, водії двоколісного транспорту повинні одягти шолом та інші відповідні захисні засоби.  Бережіть своє життя та життя інших учасників дорожнього руху!".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію