У Хоролі підсумували економічний розвиток району за І квартал 2018

27 квітня голова Хорольської РДА Лариса Звірко провела колегію районної державної адміністрації, в роботі засідання якої взяла участь член колегії, голова районної ради В.А.Мартюк, інші члени колегії РДА, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів виконавчої влади, голови сільських рад, представники районних засобів масової інформації.

Про підсумки соціального та економічного розвитку Хорольського району за 1 квартал 2018 року та стан виконання Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України‟ доповідав завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Д.Г.Кудря. 

Співдоповідачем з даного питання була начальник фінансового управління райдержадміністрації В.І.Похилько, яка проаналізувала підсумки виконання бюджету району за 1 квартал 2018 року. За підсумками розгляду даного питання головою РДА доручено керівникам управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання планів та заходів, поставлених у Програмі економічного і соціального розвитку Хорольського району на 2018 рік, розпорядникам бюджетних коштів, що утримуються за рахунок районного бюджету, міській і сільським радам рекомендовано не допускати утворення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати, спожитих енергоносіїв та комунальних послуг на звітні дати протягом 2018 року та брати зобов’язання на проведення видатків лише в межах кошторисних призначень та плану асигнувань. 

Про дотримання вимог антикорупційного законодавства райдержадміністрацією, виконавчими комітетами міської та сільських рад у 1 кварталі 2018 року на колегії звітувала начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Н.В.Гавриленко, яка зазначила, що районною державною адміністрацією вироблено комплексну систему заходів щодо запобігання та протидії корупції в діяльності управлінь, відділів та структурних підрозділів, які носять превентивний характер та унеможливлюють вчинення будь-яких корупційних проявів державними службовцями при виконанні своїх функціональних повноважень. 

Упродовж 2017 року та 1 кварталу 2018 року до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування не притягувались. Випадків притягнення за корупційні правопорушення державних службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування не зафіксовано впродовж 2010-2018 років. Районною державною адміністрацією і надалі забезпечуватиметься ефективна робота в даному напрямку з метою запобігання корупційним проявам.

За підсумками обговорення питань, винесених на порядок денний, прийняті доручення голови РДА.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію