Легенди українського футболу зіграють благодійний матч

Легенди українського футболу, серед яких Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Андрій Воронін та багато інших зіграють благодійний матч в рамках проекту "Інтер – дітям".

Участь за команду Легенд футболу в благодійному матчі вже підтвердили: Андрій Шевченко, Андрій Воронін, Едуард Цихмейструк, Сергій Ребров, Даріо Срна, Сергій Нагорняк, Віталій Рева, Володимир Єзерський та Віталій Косовський, повідомляє Футбол 24.

Також на поле вийде команда телеканалу "Інтер", яку представлятимуть телеведучі Андрій Данилевич, Роман Кадемін і учасники аукціону "Інтер – дітям". Тренерами команд виступлять два видатних гравця київського Динамо – Анатолій Дем'яненко і Володимир Безсонов, а капітанами будуть – Владислав Ващук і Андрій Данилевич. Коментувати матч буде Андрій Доманський.

Зустріч пройде 20 травня на стадіоні Місто спорту в київському Гідропарку. Перед початком гри і в перерві між таймами уболівальників і футболістів чекає музичний супровід від зірок українського шоу-бізнесу.

"Ідея проекту прийшла до мене під час запису однієї з програм на телеканалі "Інтер". У студії я запропонував усім бажаючим взяти участь в благодійному аукціоні. На кону – можливість вийти і зіграти разом з легендами футболу. Упевнений, про це мріють дуже багато людей. І тепер це абсолютно реально. І до того ж власник даного лота робить величезний внесок у добру справу: гроші, зібрані в рамках заходу, ми передаємо на доброчинність", – сказав Ващук.

Усі виручені кошти підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію