У Полтаві тривають суботники

Долучилися до прибирання вулиць Полтави і представники команди депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського. Вони взялися за інвентар, щоб привести місто до ладу. Замітали, вирубували «хащі», фарбували і садили дерева. Депутати говорять: працювали, щоб змінити Полтаву на краще.

З граблями, мітлами та пакетами для сміття прийшла на суботник молодь. Серед присутніх – і представник команди Андрія Матковського депутат Олександр Глазов. Локація для прибирання – перехрестя вулиць Балакіна, Лютого та Нижньофабриканської. У планах, говорять, – прибрати все сміття та вирубати «хащі». 

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Прибрати саме місце, де найбільше сміття залишилося. Це така ділянка тут (показує), і по Олександра Лютого спуску частина.

Олександр Глазов розповідає: прибирають на прохання місцевих  мешканців.

Ганна Лукінова, проживає по вулиці О.Лютого

- Ходила по дворах, просила, казала: давайте всі разом вийдемо в один день, приберем. Щоб не летіло сміття з одного краю на інший. Ну, ніхто не хоче. Так я зателефонувала Олександру Миколайовичу і говорю: допоможіть, бо потонемо в оцьому непотребі. 

А на вулиці Івана Мазепи, 47/11 долучилася до суботника депутат команди Андрія Матковського Шевченківської районної у м.Полтаві ради Ольга Медвінська. Вона разом з мешканцями будинку садила дерева.

Навіть дощова погода не змінила планів.

Ольга Медвінська, депутат Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Хочу сказати, що жителі будинку з задоволенням (садили берези). Дійсно, було приємно бачити, як в них горіли очі, що хочеться посадити нові дерева в їхньому будинку. Жителі цього будинку – особливі: вони не дуже хочуть працювати, але якщо працюють, то дуже гарно.

Під час суботника посадили 5 молодих берізок, а також у мешканців будинку з'явилася нова лавочка. Все це – за сприяння депутата міської ради Андрія Матковського.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію