Усіх небайдужих просять допомогти маленькому Маркові

Просять всіх небайдужих людей допомогти зібрати кошти на лікування Марка Дущенка. П'ять місяців тому підтримка і допомога людей дали можливість Марчику в січні потрапити в педіатричну лікарню Bambino Gesú міста Риму, де здійснили повну діагностику та підготовку до оперативного втручання.

Вартість самої операції, згідно представленого рахунку, становить 11 200 євро.

Марко народився без стравоходу. Аби вберегти життя немовляти, на другий день хлопчика прооперували: вивели гастростому в області шлунку, через яку здійснюється годування по цей час. Крім того, від'єднали нижню частину стравоходу від трахеї, куди він приріс ще в утробі, та з'єднали її з верхньою частиною, аби розтягти тканини даного органу. На жаль, через тиждень частинки розійшлися, здійснювався витік у брюшнину, і Марка прооперували вдруге, вивели на шиї езофагостому, куди відходили слина, мокроти, а з часом і пережована їжа. 

Протягом 3,5 років Марко пристосовувався до життя і чекав наступного етапу оперативного втручання. Через слабкий імунітет дитини, збої в кишківнику, часті захворювання, операцію по пластиці стравоходу зробили в травні  2017 року. Надій було багато, випробувань теж... Півроку в лікарні «Охматдит» не дали бажаного результату, а навпаки, у синочка спостерігалася негативна динаміка та з'явилося ряд ускладнень. У січні Марко потрапив до педіатричного госпіталю "Bambino Gesú" м. Риму. Тут малюку проведено повну діагностику для подальшого оперативного втручання. У визначені строки здійснити операцію не вдалося, оскільки хлопчик перехворів грипом, що дестабілізувало стан. Показники аналізів були протипоказом для проведення операції. Лікарі чекали стабілізації, проводили терапію по серцю, кишківнику. Станом на сьогодні всі результати аналізів є допустимі для оперативного втручання. Але додаткові обстеження, лікування, перебування в Римі тягнуть за собою додаткові витрати. 

Попередньо на рахунок лікарні було перераховано 18 000 євро. Новий рахунок становить 11 200 євро та включає в себе проведення операції, курс реабілітації, контроль. Останній рік ми, дбаючи про здоров'я Марчика, провели в лікарнях, матеріальні ресурси вичерпані. Зараз синочок не їсть сам, їжу отримує в катетор через гастростому на животі за допомогою шприців, залежний від сонатора, апарата, що висмоктує слину, мокроти, котрі збираються в глотці та ротовій порожнині. На прогулянку ходить не на довго, під час від'єднання від апарату, спльовує в серветку. В носі постійно стоїть трубочка, до якої приєднується апарат. Отримує терапію по серцю. Маркуша усвідомлює, що на нього чекає, але готовий до операції, оскільки найбільше його бажання — їсти!

"Допоможіть Марчику здолати тимчасові труднощі, бо від слова хвороба ми вже втомилися. Сподіваємося, що Божа ласка та ваша небайдужість змінять життя нашого синочка та здійснять мрію — бути здоровим!",- благають батьки хлопчика. 

Реквізити для допомоги:

номер карти:

5168 7573 0080 4426

ПриватБанк

Дущенко Оксана Борисівна

Для відправлення в ЕUR:

1.DUSHCHENKO ANDRII 

2. Банк отримувача: PRIVATBANK, SWIFT CODE : PBANUA2X

3. Номер рахунку: 5168 7450 1249 9445

4. IBAN: UA 550005168745012499445

Також можливі перекази WESTERN UNION, Web money, Money Gram тощо на прізвище DUSHCHENKO ANDRII або DUSHCHENKO OKSANA в Римі

Контактні телефони батька Дущенка Андрія: 0667133241, +393299418136

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію