У Полтавському центрі професійно-технічної освіти пройшов День відкритих дверей

Полтавський учбовий Центр зайнятості одночасно у своїх стінах провів День відкритих дверей та  Всеукраїнський конкурс учнів закладів професійно-технічної освіти. Останній – за спеціальністю «Продавець продовольчих товарів». Відвідувачі могли побачити виставку робіт учнів професійно-технічних училищ Полтави, оглянути навчальні кабінети та стати свідками змагань.

Стороннім вхід дозволений. У Полтавському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вже втретє пройшов День відкритих дверей. Тридцятьом безробітним запропонували оглянути навчальні кабінети та майстерні, а на першому поверсі центру організували для них виставку робіт учнів профтехучилищ Полтави.  

Валерія Коваль, заступник директора Полтавського ЦПТО

- Приходять до нас зареєстровані безробітні, яких направляє служба зайнятості. Ми проводимо їм екскурсію. Ознайомлюємо їх з професіями, які надає наш навчальний заклад. І люди після цього приходять до нас на навчання.

Безробітна Юлія Коломієць зізнається: екскурсія сподобалась, і навіть зацікавила одна професія.

Юлія Коломієць, відвідала День відкритих дверей Полтавського ЦПТО

- Продавець непродовольчих/продовольчих товарів. Це те, що я могла б розглянути.

Також в цей день на базі Полтавського центру професійно-технічної освіти відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти за професією «Продавець продовольчих товарів».

Тетяна Закапко, заступник голови журі 

- Діти сьогодні будуть працювати над трьома завданнями. Перше – це теоретичний тур, друге завдання вони виконуватимуть на касовому апараті, і останнє завдання – робота у бакалійному відділі магазину.

Члени журі говорять: основну увагу будуть звертати на практичну частину. А саме – викладка товарів та вміння звернути увагу споживача саме на свій предмет торгівлі. Та про теоретичну також не забудуть. Оцінювати конкурсантів, кажуть, – завдання не з простих. 

Людмила Губа, голова журі 

- Оцінювати завжди важко, тому що кожна людина та дитина має якісь свої особливості. Комусь краще говорити, комусь, навпаки, краще писати. Тому сьогодні робота нашого журі буде присвячена саме тому, щоб виявити всі ці сторони.

Участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу серед учнів закладів професійно-технічної освіти взяли три конкурсантки – переможниці I етапу з Кременчука, Полтави та села Веприк Гадяцького району. Одна з них поділилась і своїм секретом успіху.

Аліна Сібіра, конкурсантка

- Головне – не хвилюватись, вірити в перемогу, і все буде добре.

Учасники другого етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти за спеціальністю «Продавець продовольчих товарів» отримають сертифікати на працевлаштування від Полтавського центру зайнятості. 

Тамара Сохацька, заступник директора-начальник відділу Полт.обл.центру зайнятості

- Ті, хто приймає участь у цьому конкурсі, вони від роботодавців отримають пропозицію на працевлаштування.

У Полтавському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості говорять: це був складний та насичений день. Проте гостям тут завжди раді. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію