Що казати, щоб перше побачення не стало останнім

Навіть, якщо ви дуже впевнена в собі людина, перед першим побаченням ви можете відчути розгубленість.

Робота. Хоббі та улюблена робота – це те, про що можна розмовляти годинами, і це ніколи не набридне. І хлопці в цьому мало чим відрізняються від представниць прекрасної статі.

Тому, в першу чергу, поцікавтеся, чим він або вона займається (навіть якщо ви в загальних рисах вже знаєте про це) і не втомлюйтеся ставити уточнюючі запитання. Повага та увага до того, що робить партнер – один з ключових інгредієнтів для щасливих стосунків. Починай будувати такі відносини з першого побачення.

Фільми. Поставити запитання про список улюблених фільмів – це не лише спосіб краще пізнати малознайому вам людину. Крім того, таким чином ви демонструєте свій інтерес до вподобань (можливо, вашої майбутньої) другої половинки. Він або вона це точно оцінить і, якщо людина не байдужий егоїст, то запитає і вас про те ж.

Дитячі спогади. Мало хто любить слухати чужі історії з дитинства. Виняток становлять лише ті, хто щиро відчуває до вас симпатію. Тому така розмова – це чудовий спосіб перевірити, наскільки ви цікаві людині. Але з цією темою потрібно бути дуже обережним: для початку розкажіть щось про себе і подивіться, як він/вона реагує (можливо, його/її спогади не настільки райдужні і людина не захоче ними ділитися). Якщо активно слухає і бере участь в розмові – прекрасно, тоді ставте зустрічне запитання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію