Представники ДАІ занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод, що трапляються за участю мототранспорту

Причому, у більшості випадків ним керують неповнолітні. Батьки самі наражають своїх дітей на небезпеку, виконуючи їх примхи і купуючи мотоцикли, мопеди чи скутери, зазначають в державтоінспекції. На території області за участю дітей-водіїв, які керували мототранспортом, з початку року трапилося 24 автопригоди, в яких травмовано 29 дітей.

До засилля моторолерів та мопедів-скутерів в Україні ніхто не був готовий. Зараз стати власником мототранспорту дуже легко - навіть не потрібно ніякої реєстрації, прав і обов'язкового знання правил дорожнього руху. Тож на таких водіїв практично немає управи. Та ще й відсутня достатня законодавча база, в якій би були чітко прописані статті відповідальності таких водіїв. Працівники ДАІ занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод, що трапляються за участю мототранспорту. Причому, у більшості випадків ними керують неповнолітні. Батьки самі наражають своїх дітей на небезпеку, виконуючи їх примхи і купуючи мотоцикли, мопеди чи скутери, зазначають в державтоінспекції. В області ДТП за участю мототранспорту трапляються ледь не щодня.

Ось на цей майданчик при Полтавській обласній державтоінспекції потрапляє мототранспорт, який побував у серйозних аваріях. З початку року на території області за участю дітей-водіїв, які керували мототранспортом, трапилося 24 автопригоди, в яких травмовано 29 дітей. А з вини дітей-водіїв в області сталося 9 ДТП, в яких травмовано 15 неповнолітніх. У зв'язку з цим Державтоінспекція області звертається до батьків з проханням ретельніше слідкувати за поведінкою своїх дітей на вулицях і не дозволяти їм роз'їжджати мототранспортом без належних навичок керування і знання правил дорожнього руху. Водії скутерів, мопедів та моторолерів повинні пам'ятати, що на автошляхах вони – повноцінні учасники дорожнього руху.

Стрічка новин