Студія «Місто» приймає гостей

Ними стали учні Мусіївської школи Хорольського району, які з екскурсією завітали на телеканал. Знайомила малечу з секретами телевізійної «кухні» ведуча програми «Ранок» Марія Лісніченко, а оператори, режисери монтажу та звукорежисер демонстрували можливості техніки, з якою працюють щодня.

Цього дня у коридорі телеканалу «Місто» – незвична метушня та галас. Це приїхали учні Мусіївської школи Хорольського району на екскурсію. У ролі «екскурсовода» – ведуча програми «Ранок» Марія Лісніченко. Малеча – різного віку: з 1 по 9 клас. Але всіх їх цікавить зворотній бік телебачення.

Світлана Оникієнко, вчитель Мусіївської ЗОШ I-III ступенів

- Як створюється, знімається репортаж, яка техніка при цьому застосовується. Як монтуються фільми та різні передачі. Тому ми вирішили їх сьогодні сюди привезти, щоб вони побачили на свої очі. 

Школярі обійшли усі відділи телеканалу «Місто», поетапно познайомившись з «народженням» сюжету. Почали з інформаційного відділу, де працюють журналісти. Не оминули й відділ телеоператорів. Останні дали спробувати працювати з камерою, розповіли особливості зйомки.

Після такого майстер-класу дехто попередньо вирішив пов'язати своє доросле життя з професією оператора. Наразі, кажуть учні, знімають на аматорському рівні.

Максим Козій, приїхав на екскурсію 

- Люблю знімати якісь спортивні відео, якісь цікавинки.

Оглянули й кабінет, де уже готові тексти перетворюються на звук. Марія розповіла малечі правила телевізійної начитки, а звукорежисер показав, в що перетворюється готовий текст.

Та найбільше, говорять діти, їм сподобалась студія, де записуються новини та проекти телеканалу.

- Мені було найцікавіше у студії.

- Мені подобається цей канал.

- Мені сподобалося усе: я ніколи цього не бачила, і мені дуже подобається нова техніка.

Працівники телеканалу таким гостям надзвичайно раді.

Діана Литвиненко, головний редактор ТОВ Студія «Місто»

- Ці діти будуть нашими телеглядачами: і нинішніми, і потенційними. І їхні батьки – там само. І нам дуже приємно, що таким чином вже починаємо завойовувати глядацьку аудиторію області, ще навіть не вийшовши з мовленням на область.

Марія Лісніченко, ведуча програми «Ранок»

- Насправді, таке дозвілля дійсно важливе, а саме для дітей не з міста, а з районів. Адже тут вони бачать щось нове, дійсно у них з'являється якась мета: для чого вчитися, що саме потрібно робити. І ми сподіваємося, що вже зовсім скоро вони виростуть і будуть також мріяти працювати на телеканалі. Наприклад, на нашому, на телеканалі «Місто».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію