Профорієнтаційні заходи для учнів та педагогічних працівників провели в Миргороді

За ініціативи керівництва Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ, у місті провели зустрічі директора та особистого консультанта з сільськими головами в Клюшниківській та Черкащанській сільських радах.

Під час яких презентували послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню; обговорили шляхи подолання безробіття на селі, питання організації громадських робіт, сприяння легалізації зайнятості.

Цього ж дня, з метою інформування учнівської молоді щодо стану та перспектив ринку праці регіону, надання допомоги в професійному самовизначенні, сприяння формуванню у молоді певного уявлення про професії та професійну діяльність  фахівцями Миргородської міськрайонної філії було проведено  профорієнтаційній заходи для учнів та педагогічних працівників Клюшниківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Черкащанського НВК.

Учасникам заходів запропонували  тестування з використанням профдіагностичних комп’ютерних методик та на основі результатів тестування надано  рекомендації щодо вибору майбутньої професійної діяльності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію