У Полтаві з'являються майданчики з антивандальними тренажерами

Черговий з'явився в мікрорайоні Огнівка, на подвір'ї школи №16 у грудні 2017 року. Ініціатором його появи виступив депутат міської ради Володимир Корнійчук. На цей проект з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень.

До Полтавської школи №16 з робочим візитом завітала секретар міської ради Оксана Деркач. Мета приїзду – оглянути антивандальні тренажери, розміщені на території школи. Розташовані вони тут ще з грудня 2017 року, а особливі, бо знаходяться у вільному доступі.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Так, тренажери є у вільному доступі для всіх мешканців. Не треба платити, щоб прийти у спортзал і займатись, тренуватись. Можна приходити на спортивний майданчик шістнадцятої школи і тренуватись, тому що всі ці тренажери направлені на оздоровлення.

Директор школи Віктор Явтушенко згадує: раніше на місці спортивних тренажерів був хокейний майданчик.

Віктор Явтушенко, директор Полтавської ЗОШ №16

- І була хокейна коробка з льодовим покровом в зимові морози під час природного замерзання. Діти мали можливість хоч пів-місяця покататися. Згодом хокейна коробка стала непотрібна, і ми вирівняли майданчик.

Ініціатором створення майданчика для дітей став депутат міської ради Володимир Корнійчук.

Володимир Корнійчук, депутат Полтавської міської ради 

- До мене звернулися батьки, діти яких навчаються в цій школі, десь 1,5 року тому. Я написав запит до міського голови, і виділили кошти на управління освіти. Підтримала, звісно і Оксана Антонівна Деркач, секретар міської ради, і спільними зусиллями ми встановили так гарні антивандальні тренажери.

На реалізацію проекту зі встановлення антивандальних тренажерів з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень. Помічниця депутата Володимира Корнійчука Юлія Болотіна додає: майданчик – це лише початок.

Юлія Болотіна, мешканка мікрорайону Огнівка, помічник депутата міської ради В.Корнійчука

- У нас є якісь планові рішення щодо освітлення всього мікрорайону. Плануємо, спілкуємось.

Тепер у школярів є можливість займатися на тренажерах. Майданчик вирішили не огороджувати парканом, але як він функціонуватиме, залежатиме від мешканців мікрорайону Огнівка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію