У Пирятині продовжують перевіряти установи з масовим перебуванням людей

З 2 квітня, згідно наказу ДСНС України №202 від 29.03.2018 року «про здійснення позапланових перевірок щодо додержання правил пожежної та техногенної безпеки», в Пирятині  місцева служба ДСНС проводить позапланові перевірки згідно даного наказу.

Так, днями, провели позапланову перевірку районного будинку культури. Під час перевірки пройшли спеціальні навчання при виникненні уявної пожежі. Уявна пожежа, за легендою, сталася внаслідок короткого замкнення електромережі в сценічній частині поряд з залом. Весь персонал з будинку культури евакуювали та викликали службу порятунку. 

Рятувальники прибули швидко та почали проводити розвідку після якої приступили до гасіння. Пожежу ліквідували. Після навчань інспекторським складом Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області згідно графіку було проведено перевірку пожежної та техногенної безпеки даного об’єкта. Під час перевірки працівники ДСНС Пирятинського району надали методичну допомогу керівництву та технічному персоналу. На даний момент по будинку культури виявлено ряд недоліків які потребують великих фінансових затрат.  

1.Будинок культури не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією.

2.Внутрішнє протипожежне водопостачання знаходиться у несправному стані.

3.Відсутня система димовидалення.

4.Сценічна частина не забезпечена системою пожежогасіння.

5. Дерев’яні конструкції сценічної частини та даху не оброблено вогнезахисними сполуками.

З позитивної сторони відмітили наступне:

1.Всі евакуаційні виходи та шляхи евакуації відповідають нормам належності.

2.Будівля в достатній кількості забезпечена первинними засобами пожежогасіння які знаходяться в легкодоступних місцях.

3.Електромережа випробувано на опір ізоляції.

4.Приміщення та коридори забезпечені знаками безпеки.

5. Працівники будинку культури постійно додержуються відповідного протипожежного режиму, та знають як діяти у разі виникнення пожежі.

6. Пожежне водоймище яке знаходиться поблизу РБК заповнене водою та відповідає нормам.

По завершенню перевірки, директору районного будинку культури вручать приписи та акти, в яких будуть вказані пропозиції щодо виконання даних порушень правил пожежної та техногенної безпеки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію