В Україні презентували фільм "Арка" до річниці трагедії аварії на ЧАЕС

У річницю аварії на ЧАЕС відбулася прем’єра короткометражного фільму-пост-имфонії Арка, знятого в Чорнобильській зоні. Сьогодні його вперше показали українські телеканали та онлайн-медіа.

За півтора роки до цього фільм був представлений на багатьох міжнародних кінофестивалях у Європі, Азії та Америці, де отримав 18 номінацій і 5  перемог.

Фільм знятий у жовтні-листопаді 2016 року на території Чорнобильської зони під час будівництва захисної арки, що дала назву фільму. Унікальність картини у тому, що її історія розповідається мовою музики, а єдині слова, які звучать у фільмі – це звернення президента СРСР Михайла Горбачова.

Музика була спеціально написана для фільму, її основою стали звуки кількох об’єктів Зони відчуження. Відомий рок-музикант Микита Рубченко разом з композитором Ярославом Мисиком написали постсимфонію Арка.

Ввечері 26 квітня о 19.00 в Києві на Поштовій площі відбудеться грандіозний концерт ZonaНатхнення, присвячений Чорнобильській трагедії. Там вперше прозвучить саундтрек до фільму Арка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію