Безпека та порядок на Полтавщині під час травневих свят

Ні – символіці тоталітарних режимів. Саме це в Головному управлінні Національної поліції області обговорили на прес-конференції. Під час зустрічі з пресою про результати роботи поліції у першому кварталі 2018 року звітував начальник Головного управління Андрій Замахін.

У Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області цього дня нагадали про безпеку та порядок під час травневих свят. Начальник останнього Андрій Замахін розповідає: для забезпечення публічної безпеки громадян з 30-го квітня по 10-е травня поліція області переходить на посилений режим роботи. 

Андрій Замахін, начальник ГУ Національної поліції в Полтавській області

- Кожного дня буде заступати 600 осіб працівників поліції, також ми залучаємо до забезпечення публічної безпеки на території Полтавської області Національну гвардію України і Державну службу з надзвичайних ситуацій. Під час проведення масових заходів навколо території їх проведення частково буде обмежено рух транспорту.

В області пройдуть масові заходи, присвячені Дню пам'яті та примирення та сімдесят третій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Андрій Замахін наголошує: згідно з Кримінальним кодексом України, діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів. Порушникам загрожує покарання – позбавлення волі до п'яти років. 

Звітували правоохоронці під час прес-конференції і про результати роботи за перші 3 місяця цього року.

Андрій Замахін, начальник ГУ Національної поліції в Полтавській області

- У Полтавській області зареєстровано 5790 заявок і повідомлень. У 2017 році було зареєстровано на даний час 6715. Серед них по тяжким та не тяжким злочинам – 1704 злочина. У 2017 році було зареєстровано 1942 злочина. Працівниками поліції вже розкрито майже 2150 кримінальних правопорушень.

У профільному управлінні також нагадують: до кінця квітня на Полтавщині діє Місячник добровільної здачі зброї. Всі, хто добровільно здасть незаконну зброю, уникне будь-якого юридичного переслідування. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію