В області зустрілися з представниками китайської компанії

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький сьогодні зустрівся з офіційною делегацією компанії «Бейкень енергетика України». У ході зустрічі представники адміністрації Полтавщини не лише розповіли про роботу, проведену задля поліпшення роботи іноземних компаній в області, а й дізналися про плани компанії з Китаю.

Компанія «Бейкень енергетика України» – це сервісна компанія, що надає послуги в нафтогазовому комплексі, маючи договори спільної діяльності з видобутку вуглеводнів в частині буріння. 21 квітня її представники вже зустрічалися з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком, аби обговорити проблеми, що можуть спіткати компанію, виходячи на новий Український ринок. 

Сьогодні ж зустріч розширили – на ній присутні перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко, головний державний інспектор Полтавської області Вадим Панасенко, заступник начальника відділу у справах іноземців Управління Державної міграційної служби в Полтавській області Наталія Дінець та ректор технічного університету Володимир Онищенко.

Андрій Пісоцький стверджує: робота в Полтавській області іноземних компаній в першу чергу вигідна Полтавщині. Адже чинності набрав закон, відповідно до якого податок від іноземних компаній піде на розвиток інфраструктури області.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Минулого року цей закон був проголосований, Президент його підписав, і з першого січня цього року він вже вступив офіційно у дію, і почали виплачуватися гроші. За прогнозами розрахунку, Полтавська область отримає десь близько 550 мільйонів гривень.

Переваги для області полягають і у можливості створення нових робочих місць, а також працевлаштуванні студентів. Всупереч тому, що сьогодні майже половина співробітників «Бейкень енергетика України» – з інших країн, незабаром це планують змінити.

Джао Чогуанг, генеральний директор ТОВ «Бейкень енергетика України»

- Сьогодні наша компанія готова надати 50 місць для роботи полтавців. Також цього року ми виграли ще 5 тендерів в Україні, а це означає, що ми будемо розширюватися і брати на роботу ще більше людей. Так до кінця року ми плануємо працевлаштувати більше ніж 200 осіб.

У наступні 5 років компанія планує не лише змінити повний склад колективу на українців, а й надати місце для висококласної практики студентам технічних спеціальностей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію