У Полтавській гімназії №32 оновили спортивну залу

На її реставрацію з міського бюджету виділили 1 мільйон 58 тисяч гривень. У школі – майже 1 тисяча учнів, а ремонту спортивна зала не «бачила» 40 років. На 2018 рік заплановано продовжити ремонтні роботи: замість старих вікон з'являться нові та сучасні.

У Полтавській гімназії №32 – оновлення. Цього дня – одразу два свята: спортивний захід «Весела естафета» для п'ятикласників та перше заняття у залі після проведеного ремонту. Малеча говорить: такими оновленнями дуже задоволена.

Владислав Мартиненко, учень 5-Е класу Полтавської гімназії №32

- Ми дуже довго чекали, доки цей спортивний зал відкриють, тому що ця праця була не дарма. Вона робилася цілий рік. Тому ми думаємо, що спортивний зал гідний цього.

Олександр Степашко, учень 5-Е класу Полтавської гімназії №32

- Спочатку спортзал був не таким різнобарвним, в ньому була лише підлога пофарбована в різні кольори. А зараз мені подобається все.

Вчитель фізкультури зазначає: ремонт був вкрай необхідним для гімназії. Останній проводили 40 років тому. 

Юрій Іванов, вчитель фізичного виховання Полтавської гімназії №32

- На даний момент зроблено все нашою міською владою, щоб діти нашої гімназії отримали такий чудовий, світлий, затишний, а головне – сучасний спортивний зал.

З міського бюджету на капітальний ремонт спортивної зали спрямували 1 мільйон 58 тисяч гривень. На свято завітав і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Головне в нашому житті – це дитина, а здорова дитина, успішна дитина – це найголовніше. Я, може, й повторюся, що майбутнє нашої країни – саме в руках підростаючого покоління, в руках наших дітей. І тому, мабуть, найголовніше, щоб нація наша в майбутньому була здорова.

Цього дня юні спортсмени, які змагалися у «Веселій естафеті», отримали грамоти та привітання від Олександра Мамая.

У 2017 році, окрім ремонту спортивної зали, у гімназії провели поточний ремонт харчоблоку та покрівлі. На поточний рік у закладі заплановано продовжити заходи з енергозбереження, а саме – встановити сучасні металопластикові віконні блоки. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію