Святковий календар на 2018 рік зазнав суттєвих змін

На черговому засіданні, урядовці ухвалили проекти Петра Порошенка про перенесення чотирьох державних свят. Під реформу потрапив День Державної фіскальної служби, День прикордонника, День працівника Державно кримінально-виконавчої служби та День професійних спілок.

Згідно зі змінами в цьому році, День Державної фіскальної служби замість 18 березня переноситься на 21 травня. День Прикордонника перенесуть з 28 на 6 травня. День профспілок відзначатиметься в Україні у другу неділю жовтня.

За словами чиновників, таке рішення було прийнято з метою забезпечити українцям рівномірні вихідні протягом місяця. Нагадаємо, що в цьому місяці згідно з рішенням уряду українці будуть відпочивати чотири дні поспіль з 28 квітня до 1 травня.

Днями, Національний банк України (НБУ) оприлюднив регламент роботи системи електронних платежів НБУ та банківської системи України в зв'язку з травневими святами. Так, відзначається, що всього у кінці поточного – початку наступного місяця буде чотири офіційних вихідних. Наступного тижня банки не будуть працювати 30 квітня і 1 травня. За понеділок 30 квітня банки будуть відпрацьовувати в суботу, 5 травня. Крім того, вихідним буде 9 травня – День перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Ще один неробочий день – понеділок 28 травня. Цей день є вихідним, оскільки 27 травня Україна відзначає державне і церковне свято – Трійцю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію