У Чутовому провели науково-практичну конференцію, присвячену 95-річчю заснуванню району

25 квітня у Чутівській РДА відбулася наукова історико-краєзнавча конференція «Чутівщина: від давнини до сьогодення», присвячена 95-й річниці з часу створення Чутівського району.

Захід організували Чутівською райдержадміністрацією, за сприяння архівного підрозділу Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка (кафедра історії), Полтавської обласної організації національної спілки краєзнавців.

Голова райдержадміністрації С.Апряткін та голова районної ради В.Филенко привітали всіх учасників конференції, висловили щиру вдячність за їхню працю та особистий вагомий внессок у розвиток історичної та культурної спадщини Чутівського краю і побажади творчих здобутків.

Учасники заходу мали унікальну можливість ознайомитись з матеріалами архівних кримінальних справ із фондів архівного підрозділу Управління Служби безпеки України в Полтавській області, районного краєзнавчого музею та районної бібліотеки. Доповідачі історико-краєзнавчої конференції відкрили присутнім цікаві та маловідомі сторінки з історії Чутівщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію