У Полтаві відкрилася фотовиставка молодіжного конкурсу «Мій погляд на місто»

Засновник конкурсу фотографії – ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд». Для учасників підготували 3 номінації: «Місто і його архітектура», «Місто і люди в ньому» та «Місто і те, як ми його відчуваєм». Переможців оберуть 10 травня, але, крім основних номінацій, передбачений ще приз глядацьких симпатій.

У Центрі громадського моніторингу «Погляд» в рамках молодіжного конкурсу «Мій погляд на місто» відкрилася фотовиставка. В день відкриття представили всіх її учасників. Однією з перших сюди завітала Зоя Запорожець. Фотографією, говорить, займається вже 3 роки, але з чим пов'язати майбутнє життя, ще не вирішила. 

Зоя Запорожець, учасниця фотоконкурсу «Мій погляд на місто»

- Чому обрала саме ці кадри? Мабуть, тому що вони найбільш точно підходили до головної теми цього конкурсу: представити наше місто. Ця фотографія представлена у номінації «Місто і люди».

А для Михайла Боровика – це перший конкурс. На розгляд журі хлопець подав аж 4 свої фотороботи. 

Михайло Боровик, учасник фотоконкурсу «Мій погляд на місто»

- Хотів підкреслити, що в нашому місті є дуже цікаві архітектурні рішення. Також підкреслив, що є міста, які сучасні та нові, а є старі, які не реставруються, не ремонтуються і практично про них забули.

На виставці представлено понад 100 робіт. Усі вони різні, але їх об'єднує одне – учасники через мистецтво фотографії показали «обличчя» міста Полтави, яким вони його бачать та відчувають.

Анастасія Перелет, прийшла на фотовиставку 

- Взагалі я вважаю, що тут дуже гарні фотографії. Я, на жаль, в цьому році не змогла брати участь, але якщо буде ця виставка знову, точно прийму участь, адже я дуже обожнюю фотографувати місто Полтава. Я вважаю, що Полтава взагалі дуже гарна: і восени, і влітку.

На думку членів журі, обрати кращі не просто. Цю думку підтверджує і художник Микола Підгорний, який оцінював учасників на попередньому конкурсі малюнків «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє».  

Микола Підгорний, Заслужений художник України

- Я спостерігав, що тут і композиції, і розвороти, і колір, і перспективи, і ідеї виконані на досить професійному рівні.

Керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний наголошує: переможця фотоконкурсу оголосять 10 травня. Крім основних призових місць, передбачена ще нагорода за «глядацькі симпатії». Щасливчика у цій номінації оберуть полтавці у соціальній мережі Фейсбук.

А переглянути роботи учасників всі охочі матимуть змогу у ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд». Виставка триватиме до 10 травня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію