Чашку кави з прокурором випили в Полтаві

Наталія Лець, яка виконує обов’язки начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Полтавської області, зустрілася з представниками Полтавського осередку Ліги студентів Асоціації правників України. 

Прокурор та юнаки і дівчата, які навчаються на 1-3 курсах Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, спілкувалися в неформальній обстановці за чашкою кави. 

Одним із аспектів обговорення стала роль процесуального керівника в розслідуванні кримінальних проваджень та наявне навантаження.

За словами в. о. начальника управління, наразі під процесуальним керівництвом прокурорів Полтавщини, перебуває понад 38 тисяч кримінальних проваджень. Тобто, середнє навантаження на 1 прокурора становить понад 170 проваджень, а у містах Полтава та Кременчук – більше 250.

Жваву дискусію викликали останні зміни в кримінальному процесуальному законодавстві, особливо щодо порядку проведення обшуку, призначення експертиз тощо. Студентів, які тільки обирають свій юридичний шлях, цікавили практичні аспекти роботи прокурора, у тому числі її психологічні нюанси.

Також під час зустрічі Наталія Лець розповіла, чому обрала навчання в юридичному виші, як стала працювати в прокуратурі, поділилася особистим досвідом застосування теоретичних знань у практичній діяльності.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію