18 полтавських школярів стали переможцями конкурсу екологічних малюнків

Протягом місяця у полтавських школах тривав міський конкурс екологічних малюнків “Крок за кроком”. Сферою для натхнення стала екологічна тематика, а саме розвиток міста у гармонії з навколишнім середовищем.

Тема конкурсу виявилася неабияк актуальною для дітей та вчителів - до ініціативи долучилися 28 шкіл та 192 учні. Змагання проводилися серед школярів 4-11 класів за окремими категоріями згідно віку та складності теми. 

Загалом, діти відображали свої думки щодо якості повітря, захисту водойм та лісів, збереження енергії, сталого ровитку міста та урбаністики, а також проблеми сміття. За результатами конкурсу оголосили 18 переможців, по три призові місця у кожній з п’яти категорій. Переможці отримали корисні призи: портативні колонки, туристичні термопляшки та годинники. 

Ініціатором стала громадська організація “ЕКОЛТАВА” за сприяння полтавського міського упраління освіти. 

Основною метою організаторів є  підвищення рівня екологічної свідомості дітей, ознайомлення з цілями сталого розвитку ООН. Конкурс малюнків у Полтаві відбувся в рамках комплексного проекту "Крок за кроком" у програмі "Місцеві Ініціативи для Сталої України" (LINK), яку впроваджує в Україні Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи (РЕЦ). Мета програми - виховати нове покоління українців, що піклуються про природу, зберігають ресурси та не з чуток знають про сталий розвиток.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію