У Полтаві пройшла «Студентська весна»

Вони танцюють, співають, грають на музичних інструментах та декламують вірші. 18 років поспіль студентські родини області змагаються за звання найталановитіших. Гала-концерт фестивалю-конкурсу «Студентська весна» пройшов у Міському будинку культури. Свої вміння демонстрували понад 20 навчальних закладів.

Гості з Кременчука, Гадяча та інших міст області. Кращі студентські команди Полтавщини запросили до Міського будинку культури. Серед учасників гала-концерту «Студентська весна» – і Микита Василенко з Анею Дудкою. Вони – майбутні хореографи. Не дивно, що саме ця пара разом зі своїми однокурсниками захищає честь своєї Альма-матер на щорічному фестивалі-конкурсі.

Микита Василенко й Анна Дудка, студенти (м.Полтава)

- Конкурентів ще не бачили. Раніше вже брали участь у «Студентській весні», до університету я навчався у коледжі, й представляв його, а зараз – за університет. Сподіваємося, ми виграємо.

Головними конкурентами навчальних закладів Полтави члени суддівської колегії називають гостей з Кременчука.

Анастасія Кириченко та Андрій Говоряць, студенти (м.Кременчук)

- Ми будемо дивувати піснями. Це 2 пісні – «Добрий ранок, Україно» і «Над землею тумани». Це дуже гарні патріотичні пісні.

Відкрили ж фінал конкурсу студенти Луганського національного університету з музичною композицією. 

Олексій Клочко, студент (м.Полтава)

- Усі дуже талановиті сьогодні. Дуже цікаві номери, тобто, я сьогодні бачив репетиції, бачив, як танцювали учасники дуже професійно поставлені танці, хореографія дуже дивує, і музичні номери.

Загалом на гала-концерті свої таланти у 26 номерах продемонструє 20 навчальних закладів. Організатор фестивалю та голова журі Дмитро Соколов запевняє: цьогоріч представлено трохи менше номерів полтавських колективів.

Дмитро Соколов, голова журі фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2018»

- У цьому році прийняли участь 28 навчальних закладів області, це 3 і 4 рівень акредитації, це технікуми, університети, академії. Близько 2 тисяч учасників наша комісія прослухала за півтора місяця, це майже усі райони нашої області.

Загалом щороку «Студентська весна» об'єднує все більше хлопців і дівчат з усіх навчальних закладів Полтавської області, тож наступного року організатори чекають на ще більшу підтримку з боку студентів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію